Polecane
Cena: |
0,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,94 |
zł netto |
Cena: |
1,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ESG 9/17.7 K MC NE WS Oznaczenie urządzenia 2047430000 WEIDMULLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 0.8 m |
| Kolor | Biały |
| Magnetyczny | nie |
| Model samoprzylepny | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Szerokość | 17.7 mm |
| Tekstowy | Bez nadruku |
| Wysokość | 9 mm |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135