Polecane
Cena: |
10,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
10,98 |
zł netto |
Cena: |
13,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER BLZ 7.62HP/03/180 SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, Przyłącze z jarzmem 1980490000 /100szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kąt wtyk/złącze | 90° (pionowo do góry) |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba torów stykowych | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Politereftalan butylenu |
| Materiał pokrycia styków | Cyna |
| Materiał styków | Miedź |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Odstępy między stykami | 7.62 mm |
| Odstępy między złączami | 7.62 mm |
| Powłoka obudowy | Bez powłoki |
| Prąd znamionowy In | 25 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 4 - 0.2 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 4 - 0.2 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0.2 - 2.5 mm² |
| Rodzaj podłączanego kabla | Kabel okrągły |
| Rodzaj połączenia | Łącznik elastyczny |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Gniazdo |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP20 |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Typ ochronnika przepięciowego | III |
| Z przewodem ochronnym | nie |
| Zakres temperatur pracy | 100 - -50 °C |
| Znamionowe napięcie udarowe | 6 kV |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BLZ 7.62HP/03/180 SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, Przyłącze z jarzmem 1980490000 /100szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135