WEIDMULLER BLZP 5.08HC/15/90F SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 15, Przyłącze z jarzmem 1949930000 /18szt./
WEIDMULLER BLZP 5.08HC/15/90F SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 15, Przyłącze z jarzmem 1949930000 /18szt./ (1949930000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER BLZP 5.08HC/15/90F SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 15, Przyłącze z jarzmem 1949930000 /18szt./
Parametr Wartość
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kąt wtyk/złącze 180° (poziomo)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 15
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Politereftalan butylenu
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 320 V
Odstępy między stykami 5.08 mm
Odstępy między złączami 5.08 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 21 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 4 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 4 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.2 - 4 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Gniazdo
Stopień ochrony (IP), zamontowany Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego III
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 4 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BLZP 5.08HC/15/90F SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 15, Przyłącze z jarzmem 1949930000 /18szt./