WEIDMULLER BLZP 5.08HC/12/90F SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 12, Przyłącze z jarzmem 1949900000 /24szt./
WEIDMULLER BLZP 5.08HC/12/90F SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 12, Przyłącze z jarzmem 1949900000 /24szt./ (1949900000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER BLZP 5.08HC/12/90F SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 12, Przyłącze z jarzmem 1949900000 /24szt./
Parametr Wartość
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kąt wtyk/złącze 180° (poziomo)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 12
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 320 V
Odstępy między stykami 5.08 mm
Odstępy między złączami 5.08 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 21 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 4 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 4 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.2 - 4 mm²
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 4 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BLZP 5.08HC/12/90F SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 12, Przyłącze z jarzmem 1949900000 /24szt./