Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 78,60 zł brutto
Twoja cena 56,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 36,16 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 68,14 zł brutto
Twoja cena 42,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 184,01 zł brutto
Twoja cena 114,10 zł brutto
Do koszykaCena: |
85,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,05 |
zł netto |
Cena: |
104,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
104,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER TS15 147 KLIPPON POK3 CSS Szyna zaciskowa, bez otworu podłużnego, Klippon POK, 15 x 7.5 x 147 mm, Stal 1928080000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Ocynk galwaniczny |
| Długość | 147 mm |
| Grubość materiału | 1 mm |
| Materiał | Stal |
| Model | Szyna montażowa DIN TH-15 mm |
| Odległość między osiami otworów | 137 mm |
| Rodzaj otworu/wycięcia | Brak |
| Wysokość | 15 mm |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER TS15 147 KLIPPON POK3 CSS Szyna zaciskowa, bez otworu podłużnego, Klippon POK, 15 x 7.5 x 147 mm, Stal 1928080000 /1szt./
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4194brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1102brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6803 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
23591brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
57635brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1045brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135