Polecane
Cena: |
2,11 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,11 |
zł netto |
Cena: |
2,60 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,60 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER FEKO ET ZRV2.5 0.5-1 Styk zaciskowy (terminal), 2.5 mm² 1893970000 /500szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość odizolowania | 6 mm |
| Materiał styków | Inne stopy miedzi |
| Metoda produkcji styku | Wycinanie |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 1 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1 - 1 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1 - 1 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 1 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Zacisk sprężynowy |
| Rodzaj styku | Gniazdo |
| Średnica styków | 3 mm |
| Temperatura otoczenia | 130 - 130 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135