WEIDMULLER DLI 2.5/LD-GN/PNP +- DB Złączka inicjatora/elementu wykonawczego, złącze śrubowe, 2.5 mm², 30 V, 24 A, liczba przyłączeń: 4, Liczba potencjałów w rzędzie: 1, Ciemnobeżowy 1783970000 /50szt.
WEIDMULLER DLI 2.5/LD-GN/PNP +- DB Złączka inicjatora/elementu wykonawczego, złącze śrubowe, 2.5 mm², 30 V, 24 A, liczba przyłączeń: 4, Liczba potencjałów w rzędzie: 1, Ciemnobeżowy 1783970000 /50szt. (1783970000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER DLI 2.5/LD-GN/PNP +- DB Złączka inicjatora/elementu wykonawczego, złącze śrubowe, 2.5 mm², 30 V, 24 A, liczba przyłączeń: 4, Liczba potencjałów w rzędzie: 1, Ciemnobeżowy 1783970000 /50szt.
Parametr Wartość
Długość 48.5 mm
Głębokość 48.5 mm
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor Beżowy
Kolor lampy Zielony
Liczba poziomów 3
Liczba zacisków na poziom 1
Materiał elementu izolacyjnego Tworzywo termoplastyczne
Możliwość mostkowania tak
Napięcie znamionowe 30 V
Pozycja połączenia Z boku / boczny
Prąd znamionowy In 24 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 4 - 0.13 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 4 - 0.13 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 2.5 - 0.13 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 4 - 0.13 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego 1 Połączenie śrubowe
Sposób montażu Szyna montażowa DIN TH-35 mm
Szerokość 6.1 mm
Szerokość / rozmiar rastra 6.1 mm
Wewnętrzne piętra zmostkowane nie
Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone nie
Wymagana płytka zamykająca tak
Wysokość 66 mm
Wysokość przy najniższym sposobie montażu 66 mm
Z funkcją zasilania nie
Z połączeniem ekranowanym nie
Z połączeniem PE nie
Zakres temperatur pracy 120 - -50 °C
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER DLI 2.5/LD-GN/PNP +- DB Złączka inicjatora/elementu wykonawczego, złącze śrubowe, 2.5 mm², 30 V, 24 A, liczba przyłączeń: 4, Liczba potencjałów w rzędzie: 1, Ciemnobeżowy 1783970000 /50szt.