Polecane
Cena: |
21,18 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,18 |
zł netto |
Cena: |
26,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER DLI 2.5/LD-GN/PNP +- DB Złączka inicjatora/elementu wykonawczego, złącze śrubowe, 2.5 mm², 30 V, 24 A, liczba przyłączeń: 4, Liczba potencjałów w rzędzie: 1, Ciemnobeżowy 1783970000 /50szt.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 48.5 mm |
| Głębokość | 48.5 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor | Beżowy |
| Kolor lampy | Zielony |
| Liczba poziomów | 3 |
| Liczba zacisków na poziom | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Możliwość mostkowania | tak |
| Napięcie znamionowe | 30 V |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Prąd znamionowy In | 24 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 4 - 0.13 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 4 - 0.13 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 2.5 - 0.13 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 4 - 0.13 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 6.1 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 6.1 mm |
| Wewnętrzne piętra zmostkowane | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | tak |
| Wysokość | 66 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 66 mm |
| Z funkcją zasilania | nie |
| Z połączeniem ekranowanym | nie |
| Z połączeniem PE | nie |
| Zakres temperatur pracy | 120 - -50 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER DLI 2.5/LD-GN/PNP +- DB Złączka inicjatora/elementu wykonawczego, złącze śrubowe, 2.5 mm², 30 V, 24 A, liczba przyłączeń: 4, Liczba potencjałów w rzędzie: 1, Ciemnobeżowy 1783970000 /50szt.
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135