Polecane
Cena: |
2,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,24 |
zł netto |
Cena: |
2,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,75 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER LM1H 5.08/02/90 3.5SN BK BX Zacisk płytki drukowanej, 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, Kierunek odejścia przewodu: 90°, Przyłącze z jarzmem 1766380000 /100szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość pinów | 3.5 mm |
| Kąt płyta drukowana / przewód | 0°/180° (poziomo) |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba połączeń elektrycznych | 2 |
| Liczba poziomów | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Poliamid (PA) |
| Materiał powierzchni połączeniowej | Nikiel |
| Napięcie znamionowe | 320 V |
| Odstępy między złączami | 5.08 mm |
| Prąd znamionowy In | 17.5 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 2.5 - 0.2 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 1.5 - 0.2 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0.25 - 1.5 mm² |
| Rodzaj banderolowania | Inne |
| Rodzaj połączenia PCB | Połączenie lutowane |
| Sposób mocowania | Lutowanie |
| Sposób mocowania PCB | Inne |
| Sposób podłączenia przewodu | Połączenie śrubowe |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP20 |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Typ ochronnika przepięciowego | II |
| Wysokość | 40.1 mm |
| Zakres temperatur pracy | 120 - -50 °C |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4 kV |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER LM1H 5.08/02/90 3.5SN BK BX Zacisk płytki drukowanej, 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, Kierunek odejścia przewodu: 90°, Przyłącze z jarzmem 1766380000 /100szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135