Polecane
Cena: |
2,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,02 |
zł netto |
Cena: |
2,48 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,48 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER DFFC 0.2-0.35 ZRV1.5 Styk zaciskowy (terminal), 1.5 mm² 1705310000 /500szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość odizolowania | 6 mm |
| Materiał styków | Inne |
| Metoda produkcji styku | Wycinanie |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.35 - 0.35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 0.35 - 0.35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0.35 - 0.35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 0.35 - 0.35 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie zaciskane |
| Rodzaj styku | Gniazdo |
| Średnica styków | 3 mm |
| Temperatura otoczenia | 130 - 130 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135