WEIDMULLER BLZ 7.50/08/90B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 8, Przyłącze z jarzmem 1702070000 /30szt./
WEIDMULLER BLZ 7.50/08/90B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 8, Przyłącze z jarzmem 1702070000 /30szt./ (1702070000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER BLZ 7.50/08/90B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 8, Przyłącze z jarzmem 1702070000 /30szt./
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 8
Liczba torów stykowych 1
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 800 V
Odstępy między stykami 7.5 mm
Odstępy między złączami 7.5 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 12.5 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 2.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 2.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.2 - 2.5 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Typ ochronnika przepięciowego III
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 8 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BLZ 7.50/08/90B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 8, Przyłącze z jarzmem 1702070000 /30szt./