WEIDMULLER BLZ 7.50/02/90B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 2, Przyłącze z jarzmem 1702010000 /120szt./
WEIDMULLER BLZ 7.50/02/90B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 2, Przyłącze z jarzmem 1702010000 /120szt./ (1702010000)
Cena:
5,13
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
5,13
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER BLZ 7.50/02/90B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 2, Przyłącze z jarzmem 1702010000 /120szt./
Parametr Wartość
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kąt wtyk/złącze 180° (poziomo)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 2
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Politereftalan butylenu
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 800 V
Odstępy między stykami 7.5 mm
Odstępy między złączami 7.5 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 12.5 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 2.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 2.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.2 - 2.5 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Gniazdo
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego III
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 8 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BLZ 7.50/02/90B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 2, Przyłącze z jarzmem 1702010000 /120szt./