WEIDMULLER SLD 3.50V/38/180 4.5SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 3.50 mm, Liczba biegunów: 38, kąt odejścia: 180° 1698920000 /10szt./
WEIDMULLER SLD 3.50V/38/180 4.5SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 3.50 mm, Liczba biegunów: 38, kąt odejścia: 180° 1698920000 /10szt./ (1698920000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER SLD 3.50V/38/180 4.5SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 3.50 mm, Liczba biegunów: 38, kąt odejścia: 180° 1698920000 /10szt./
Parametr Wartość
Długość pinów 4.5 mm
Kąt płytka drukowana / wtyk 90° (pionowo do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 38
Liczba torów stykowych 2
Materiał elementu izolacyjnego Tworzywo termoplastyczne
Materiał pokrycia styków Cyna
Model złącza wtykowego Stałe złącze
Napięcie znamionowe 160 V
Odstępy między stykami 3.5 mm
Odstępy między złączami 3.5 mm
Prąd znamionowy In 9 A
Rodzaj banderolowania Inne
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze THR
Rodzaj styku Pin/sztyft
Sposób mocowania Lutowanie
Sposób mocowania PCB Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego II
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 2.5 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SLD 3.50V/38/180 4.5SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 3.50 mm, Liczba biegunów: 38, kąt odejścia: 180° 1698920000 /10szt./