Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 46,74 zł brutto
Twoja cena 31,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 899,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 160,64 zł brutto
Twoja cena 99,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 113,16 zł brutto
Twoja cena 50,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 80,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 799,00 zł brutto
Twoja cena 799,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,66 zł brutto
Twoja cena 35,13 zł brutto
Do koszykaCena: |
30,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,68 |
zł netto |
Cena: |
37,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER LM WO 36/93 WS System kodowania kabli, 9.5 - 22.3 mm, 93 mm, powłoka poliestrowa, biały 1695741044 /10szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 36 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Etykieta samoprzylepna |
| Nadruk | Brak |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Sposób montażu | Klejenie |
| Szerokość | 93 mm |
| Średnica kabla | 22.3 - 9.5 mm |
| Średnica żyły | 120 - 25 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER LM WO 36/93 WS System kodowania kabli, 9.5 - 22.3 mm, 93 mm, powłoka poliestrowa, biały 1695741044 /10szt./
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4277brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
21 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
47 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
52 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
48 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
377 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7419brutto |
|
1 OPK |
24h |
|
69 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2077brutto |
|
1000 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
3 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
8 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1024brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
15 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
232 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
20 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135