WEIDMULLER HDC-C-M20-SCG0.2-0.52AU Styk (złącza przemysłowe), złącze męskie, CM 20, 0.52 mm², 1 mm, wytłaczany 1682440000 /500szt./
WEIDMULLER HDC-C-M20-SCG0.2-0.52AU Styk (złącza przemysłowe), złącze męskie, CM 20, 0.52 mm², 1 mm, wytłaczany 1682440000 /500szt./ (1682440000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC-C-M20-SCG0.2-0.52AU Styk (złącza przemysłowe), złącze męskie, CM 20, 0.52 mm², 1 mm, wytłaczany 1682440000 /500szt./
Parametr Wartość
Długość odizolowania 2.5 mm
Materiał pokrycia styków Złoto
Materiał styków Inne stopy miedzi
Metoda produkcji styku Wycinanie
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 0.52 - 0.2 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie zaciskane
Rodzaj styku Pin/sztyft
Średnica styków 1 mm