WEIDMULLER HDC-C-M20-BCG0.08-0.2AU Styk (złącza przemysłowe), złącze żeńskie, CM 20, 0.2 mm², 1 mm, wytłaczany 1682430000 /500szt./
WEIDMULLER HDC-C-M20-BCG0.08-0.2AU Styk (złącza przemysłowe), złącze żeńskie, CM 20, 0.2 mm², 1 mm, wytłaczany 1682430000 /500szt./ (1682430000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC-C-M20-BCG0.08-0.2AU Styk (złącza przemysłowe), złącze żeńskie, CM 20, 0.2 mm², 1 mm, wytłaczany 1682430000 /500szt./
Parametr Wartość
Długość odizolowania 2.5 mm
Materiał pokrycia styków Złoto
Materiał styków Inne stopy miedzi
Metoda produkcji styku Wycinanie
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 0.2 - 0.08 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie zaciskane
Rodzaj styku Gniazdo
Średnica styków 1 mm