WEIDMULLER ZIA 1.5/4L-1S/LD Złączka inicjatora/elementu wykonawczego, złącze sprężynowe, 1.5 mm², 30, 17.5 A, liczba przyłączeń: 2, Liczba potencjałów w rzędzie: 1, Ciemnobeżowy 1652020000 /50szt./
WEIDMULLER ZIA 1.5/4L-1S/LD Złączka inicjatora/elementu wykonawczego, złącze sprężynowe, 1.5 mm², 30, 17.5 A, liczba przyłączeń: 2, Liczba potencjałów w rzędzie: 1, Ciemnobeżowy 1652020000 /50szt./ (1652020000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZIA 1.5/4L-1S/LD Złączka inicjatora/elementu wykonawczego, złącze sprężynowe, 1.5 mm², 30, 17.5 A, liczba przyłączeń: 2, Liczba potencjałów w rzędzie: 1, Ciemnobeżowy 1652020000 /50szt./
Parametr Wartość
Długość 45.5 mm
Głębokość 45.5 mm
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor Beżowy
Kolor lampy Czerwony
Liczba poziomów 2
Liczba zacisków na poziom 2
Materiał elementu izolacyjnego Tworzywo termoplastyczne
Możliwość mostkowania tak
Napięcie znamionowe 30 V
Pozycja połączenia Z góry / u góry
Prąd znamionowy In 17.5 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 2.5 - 0.13 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 2.5 - 0.13 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 1.5 - 0.13 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1.5 - 0.13 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego 1 Zacisk sprężynowy
Sposób montażu Szyna montażowa DIN TH-35 mm
Szerokość 5.08 mm
Szerokość / rozmiar rastra 5.08 mm
Wewnętrzne piętra zmostkowane nie
Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone nie
Wymagana płytka zamykająca tak
Wysokość 81.5 mm
Wysokość przy najniższym sposobie montażu 81.5 mm
Z funkcją zasilania nie
Z połączeniem ekranowanym nie
Z połączeniem PE nie
Zakres temperatur pracy 120 - -50 °C
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZIA 1.5/4L-1S/LD Złączka inicjatora/elementu wykonawczego, złącze sprężynowe, 1.5 mm², 30, 17.5 A, liczba przyłączeń: 2, Liczba potencjałów w rzędzie: 1, Ciemnobeżowy 1652020000 /50szt./