WEIDMULLER HDC-C-HD-BM0.5AU Styk (złącza przemysłowe), złącze żeńskie, HD, HDD, HQ, MixMate, 0.5 mm², 1.6 mm, toczony 1651680000 /100szt./
WEIDMULLER HDC-C-HD-BM0.5AU Styk (złącza przemysłowe), złącze żeńskie, HD, HDD, HQ, MixMate, 0.5 mm², 1.6 mm, toczony 1651680000 /100szt./ (1651680000)
Cena:
4,02
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
4,02
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC-C-HD-BM0.5AU Styk (złącza przemysłowe), złącze żeńskie, HD, HDD, HQ, MixMate, 0.5 mm², 1.6 mm, toczony 1651680000 /100szt./
Parametr Wartość
Długość odizolowania 8 mm
Materiał pokrycia styków Złoto
Materiał styków Inne stopy miedzi
Metoda produkcji styku Toczenie (tokarka)
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 0.5 - 0.5 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie zaciskane
Rodzaj styku Gniazdo
Średnica styków 1.6 mm