WEIDMULLER BLC 5.08/13/180BR OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 13, Przyłącze zagniatane 1649480000 /50szt./
WEIDMULLER BLC 5.08/13/180BR OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 13, Przyłącze zagniatane 1649480000 /50szt./ (1649480000)
Cena:
6,29
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
6,29
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER BLC 5.08/13/180BR OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 13, Przyłącze zagniatane 1649480000 /50szt./
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 13
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Politereftalan butylenu
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 320 V
Odstępy między stykami 5.08 mm
Odstępy między złączami 5.08 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 18 A
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 2.5 - 0.5 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie zaciskane
Rodzaj styku Gniazdo
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 4 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BLC 5.08/13/180BR OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 13, Przyłącze zagniatane 1649480000 /50szt./