WEIDMULLER SLS 5.08/13/180B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 13, Przyłącze z jarzmem 1627350000 /24szt./
WEIDMULLER SLS 5.08/13/180B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 13, Przyłącze z jarzmem 1627350000 /24szt./ (1627350000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER SLS 5.08/13/180B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 13, Przyłącze z jarzmem 1627350000 /24szt./
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 13
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Politereftalan butylenu
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 320 V
Odstępy między stykami 5.08 mm
Odstępy między złączami 5.08 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 18 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 2.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 2.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.2 - 2.5 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 2.5 - 0.2 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Pin/sztyft
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 4 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SLS 5.08/13/180B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 13, Przyłącze z jarzmem 1627350000 /24szt./