WEIDMULLER SL 5.08/06/135B 3.2SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 6, kąt odejścia: 135° 1605570000 /50szt./
WEIDMULLER SL 5.08/06/135B 3.2SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 6, kąt odejścia: 135° 1605570000 /50szt./ (1605570000)
Cena:
4,68
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
4,68
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER SL 5.08/06/135B 3.2SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 6, kąt odejścia: 135° 1605570000 /50szt./
Parametr Wartość
Długość pinów 3.2 mm
Kąt płytka drukowana / wtyk 45°/135° (skośnie do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 6
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Tworzywo termoplastyczne
Materiał pokrycia styków Cyna
Model złącza wtykowego Stałe złącze
Napięcie znamionowe 320 V
Odstępy między stykami 5.08 mm
Odstępy między złączami 5.08 mm
Prąd znamionowy In 15 A
Rodzaj banderolowania Inne
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze THR
Rodzaj styku Pin/sztyft
Sposób mocowania Lutowanie
Sposób mocowania PCB Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego II
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 4 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SL 5.08/06/135B 3.2SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 6, kąt odejścia: 135° 1605570000 /50szt./