Polecane
Cena: |
472,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
472,15 |
zł netto |
Cena: |
580,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
580,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER ACT20P-CI-VO-P-S Przetwornik sygnału, Przetwornik/separator sygnału, Wejście : 0(4)-20 mA, Wyjście : 0-10 V, Zasilanie także poprzez magistralę CH20M 1537750000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dryf temperatur | 0.02 %/K |
| Moc przełączana | 0 W |
| Napięcie przełączania | 0 V |
| Znamionowa częstotliwość pracy | 0 Hz |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie wbudowane |
| Głębokość | 113.7 mm |
| Liczba wejść -1 V ... +1 V | 0 |
| Liczba wejść -10 mA ... +10 mA | 0 |
| Liczba wejść -10 V ... +10 V | 0 |
| Liczba wejść -100 mV ... +100 mV | 0 |
| Liczba wejść -2 V ... +2 V | 0 |
| Liczba wejść -2,5 V ... +2,5 V | 0 |
| Liczba wejść -20 mA ... +20 mA | 0 |
| Liczba wejść -20 V ... +20 V | 0 |
| Liczba wejść -300 mV ... +300 mV | 0 |
| Liczba wejść -5 mA ... +5 mA | 0 |
| Liczba wejść -5 V ... +5 V | 0 |
| Liczba wejść -500 mV ... +500 mV | 0 |
| Liczba wejść -60 mV ... +60 mV | 0 |
| Liczba wejść +10 V ... -10 V | 0 |
| Liczba wejść +5 V ... -5 V | 0 |
| Liczba wejść 0 mA ... 10 mA | 0 |
| Liczba wejść 0 mA ... 20 mA | 1 |
| Liczba wejść 0 mA ... 5 mA | 0 |
| Liczba wejść 0 mV ... 100 mV | 0 |
| Liczba wejść 0 mV ... 200 mV | 0 |
| Liczba wejść 0 mV ... 300 mV | 0 |
| Liczba wejść 0 mV ... 500 mV | 0 |
| Liczba wejść 0 mV ... 60 mV | 0 |
| Liczba wejść 0 V ... 1 V | 0 |
| Liczba wejść 0 V ... 10 V | 0 |
| Liczba wejść 0 V ... 2 V | 0 |
| Liczba wejść 0 V ... 2,5 V | 0 |
| Liczba wejść 0 V ... 20 V | 0 |
| Liczba wejść 0 V ... 24 V | 0 |
| Liczba wejść 0 V ... 30 V | 0 |
| Liczba wejść 0 V ... 5 V | 0 |
| Liczba wejść 1 V ... 5 V | 0 |
| Liczba wejść 10 V ... 0 V | 0 |
| Liczba wejść 10 V ... 2 V | 0 |
| Liczba wejść 2 V ... 10 V | 0 |
| Liczba wejść 20 mA ... 0 mA | 0 |
| Liczba wejść 20 mA ... 4 mA | 0 |
| Liczba wejść 4 mA ... 20 mA | 1 |
| Liczba wejść 5 V ... 0 V | 0 |
| Liczba wejść 5 V ... 1 V | 0 |
| Liczba wyjść -1 V ... +1 V | 0 |
| Liczba wyjść -10 mA ... +10 mA | 0 |
| Liczba wyjść -10 V ... +10 V | 0 |
| Liczba wyjść -100 mV ... +100 mV | 0 |
| Liczba wyjść -2 V ... +2 V | 0 |
| Liczba wyjść -2,5 V ... +2,5 V | 0 |
| Liczba wyjść -20 mA ... +20 mA | 0 |
| Liczba wyjść -20 V ... +20 V | 0 |
| Liczba wyjść -300 mV ... +300 mV | 0 |
| Liczba wyjść -5 mA ... +5 mA | 0 |
| Liczba wyjść -5 V ... +5 V | 0 |
| Liczba wyjść -500 mV ... +500 mV | 0 |
| Liczba wyjść -60 mV ... +60 mV | 0 |
| Liczba wyjść +10 V ... -10 V | 0 |
| Liczba wyjść +5 V ... -5 V | 0 |
| Liczba wyjść 0 mA ... 10 mA | 0 |
| Liczba wyjść 0 mA ... 20 mA | 1 |
| Liczba wyjść 0 mA ... 5 mA | 0 |
| Liczba wyjść 0 mV ... 100 mV | 0 |
| Liczba wyjść 0 mV ... 200 mV | 0 |
| Liczba wyjść 0 mV ... 300 mV | 0 |
| Liczba wyjść 0 mV ... 500 mV | 0 |
| Liczba wyjść 0 mV ... 60 mV | 0 |
| Liczba wyjść 0 V ... 1 V | 0 |
| Liczba wyjść 0 V ... 10 V | 1 |
| Liczba wyjść 0 V ... 2 V | 0 |
| Liczba wyjść 0 V ... 2,5 V | 0 |
| Liczba wyjść 0 V ... 20 V | 0 |
| Liczba wyjść 0 V ... 24 V | 0 |
| Liczba wyjść 0 V ... 30 V | 0 |
| Liczba wyjść 0 V ... 5 V | 0 |
| Liczba wyjść 1 V ... 5 V | 0 |
| Liczba wyjść 10 V ... 0 V | 0 |
| Liczba wyjść 10 V ... 2 V | 0 |
| Liczba wyjść 2 V ... 10 V | 1 |
| Liczba wyjść 20 mA ... 0 mA | 0 |
| Liczba wyjść 20 mA ... 4 mA | 0 |
| Liczba wyjść 4 mA ... 20 mA | 1 |
| Liczba wyjść 5 V ... 0 V | 0 |
| Liczba wyjść 5 V ... 1 V | 0 |
| Pobór mocy | 2 VA |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj źródła zasilania | Aktywny |
| Separacja galwaniczna pomiędzy napięciem zasilającym a wszystkimi obw. prądowymi | tak |
| Separacja galwaniczna pomiędzy wejściami | tak |
| Separacja galwaniczna pomiędzy wejściem a wyjściem | tak |
| Szerokość | 12.5 mm |
| Wyjście sygnalizacji zakłócenia | nie |
| Wysokość | 119.2 mm |
| Zakres temperatur pracy | 60 - -20 °C |
| Znamionowe napięcie zasilające dla DC | 24 - 24 V |
| Znamionowe napięcie zasilania dla AC | 0 - 0 V |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135