Polecane
Cena: |
279,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
279,05 |
zł netto |
Cena: |
343,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
343,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC HP550 ABGH 1P Obudowa (złącza przemysłowe), Obudowa panelowa, Centralna blokada w górnej części, Śruba, IP68 po zablokowaniu 1535420000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Głębokość | 80 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba otworów | 1 |
| Liczba wejść kablowych | 1 |
| Materiał adaptera | Aluminium |
| Powłoka obudowy | Malowanie proszkowe |
| Rodzaj obudowy | Skrzynkowa (do nadbudowania) |
| Rodzaj ryglowania | Jarzmo centralne |
| Sposób doprowadzenia przewodów | Z dołu / na dole |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP68 |
| Szerokość | 60 mm |
| Umiejscowienie zaczepu | Pokrywa |
| Wysokość | 152 mm |
| Z dławnicą kablową | nie |
| Z uszczelką | tak |
| Zakres temperatur pracy | -40 - 120 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135