Polecane
Cena: |
467,79 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
467,79 |
zł netto |
Cena: |
575,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
575,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER STRIPAX ULTIMATE XL Narzędzie do zdejmowania izolacji, Do przewodów cienkodrutowych i żył jednodrutowych z izolacją bezhalogenową, 10 mm², 25 mm 1512780000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pozytywne testy VDE | nie |
| Cięcie po obwodzie | nie |
| Cięcie spiralne | nie |
| Cięcie wzdłużne | nie |
| Ciężar | 171.8 g |
| Długość | 190 mm |
| Izolacja do 1000 V | nie |
| Osłona części chwytnej | Rękaw z tworzywa sztucznego |
| Regulowana długość odizolowania | tak |
| Regulowana głębokość nacięcia | tak |
| Sprawdzona odporność na wyładowania elektrostatyczne (ESD) | nie |
| Wykonanie części chwytnej | Dwa komponenty |
| Z izolacją | tak |
| Z przecinakiem drutu | tak |
| Zakres odizolowania - przekrój | 10 - 2.5 mm² |
| Zakres odizolowania - średnica | 3.26 - 1.63 mm |
| Zakres przekrojów wg AWG | 14 - 8 |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER STRIPAX ULTIMATE XL Narzędzie do zdejmowania izolacji, Do przewodów cienkodrutowych i żył jednodrutowych z izolacją bezhalogenową, 10 mm², 25 mm 1512780000 /1szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135