Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 110,21 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 392,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 44,38 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 80,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 87,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszykaCena: |
2,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,28 |
zł netto |
Cena: |
2,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER GZ 7.0A/F Bezpiecznik miniaturowy, topikowy, 7 A, G-Si. 6,3 x 32 1460630000 /10szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | gG |
| Charakterystyka | gG (ochrona okablowania/urządzeń) |
| Charakterystyka wyzwalania | Szybka |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Optyczny wskaźnik zadziałania | nie |
| Prąd znamionowy | 7 A |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Rozmiar | 6,3x32 mm |
| Strata mocy przy prądzie znamionowym | 3.7 W |
| Wymiary | 6,3x32 mm |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER GZ 7.0A/F Bezpiecznik miniaturowy, topikowy, 7 A, G-Si. 6,3 x 32 1460630000 /10szt./
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2185brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1775brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6217brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1741brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
57 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
368brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2139brutto |
|
0 szt |
24h |
|
1 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
255brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
240 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
713brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
28378brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
219brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4743 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
54734brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3266brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
6 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8168brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
569brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
130 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135