Polecane
Cena: |
119,26 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
119,26 |
zł netto |
Cena: |
146,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
146,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER SAIL-M8BG-3L20U Przewód czujnika-siłownika (zmontowany), Jeden koniec bez złącza, M8, Liczba biegunów: 3, Długość kabla: 20 m, złącze żeńskie, proste 1444182000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) | -40 - 80 °C |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość kabla | 20 m |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla podczas montażu | -25 - 80 °C |
| Ekranowany | nie |
| Kolor izolacji kabla | Czarny |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał pokrycia styków | Au |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Prąd znamionowy In | 4 A |
| Rezystancja skrośna | 0 mΩ |
| Rodzaj materiału osłony przewodu | Poliuretan (PUR) |
| Rodzaj połączenia wtykowego, po stronie zewnętrznej | Żeński (gniazdo) |
| Rodzaj przewodu | Wielożyłowy |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, po stronie zewnętrznej | M8 |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, w obudowie | M8 |
| Rodzaj wtyku, w obudowie | Żeński (gniazdo) |
| Sposób prowadzenia przewodu, po stronie zewnętrznej | Prosty |
| Sposób prowadzenia przewodu, w obudowie | Prosty |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135