WEIDMULLER SVF 7.62HP/02/180SFBMF2 SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN 1429920000 /40szt./
WEIDMULLER SVF 7.62HP/02/180SFBMF2 SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN 1429920000 /40szt./ (1429920000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER SVF 7.62HP/02/180SFBMF2 SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN 1429920000 /40szt./
Parametr Wartość
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kąt wtyk/złącze 90° (pionowo do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 2
Materiał elementu izolacyjnego Poliamid (PA)
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 800 V
Odstępy między stykami 7.62 mm
Odstępy między złączami 7.62 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 57 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 6 - 0.5 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 10 - 0.5 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 1.5 - 6 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 10 - 10 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Wtykowe samozaciskowe
Rodzaj styku Pin/sztyft
Stopień ochrony (IP), zamontowany IP20
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego III
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 125 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 8 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SVF 7.62HP/02/180SFBMF2 SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN 1429920000 /40szt./