Polecane
Cena: |
211,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
211,98 |
zł netto |
Cena: |
260,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
260,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER RS SD44M HD UNC4.40 S Moduł interfejsu z terminalem, złączem, Złącza wtykowe SUB-D o dużej gęstości, Wtyk 44-biegunowy, LL3R 5.08 mm, złącze śrubowe 1428110000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 71 mm |
| Liczba biegunów | 44 |
| Prąd znamionowy | 1 A |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, po stronie zewnętrznej | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość | 95 mm |
| Wysokość | 70 mm |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135