Polecane
Cena: |
6,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,41 |
zł netto |
Cena: |
7,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER SFX-M 11/60-5 ST System kodowania kabli, 7 - 40 mm, 11 mm, Stal nierdzewna mikro-wytrawiana 1.4301 (ST), srebrny 1422570000 /50szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 60 mm |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Model | W formie arkusza |
| Nadruk | Brak |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Pogrubiony |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 11 mm |
| Średnica kabla | 40 - 7 mm |
| Średnica żyły | 500 - 16 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SFX-M 11/60-5 ST System kodowania kabli, 7 - 40 mm, 11 mm, Stal nierdzewna mikro-wytrawiana 1.4301 (ST), srebrny 1422570000 /50szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135