WEIDMULLER BLF 7.50HP/04/180F SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 4, PUSH IN 1420610000 /42szt./
WEIDMULLER BLF 7.50HP/04/180F SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 4, PUSH IN 1420610000 /42szt./ (1420610000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER BLF 7.50HP/04/180F SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 4, PUSH IN 1420610000 /42szt./
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 4
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 1000 V
Odstępy między stykami 7.5 mm
Odstępy między złączami 7.5 mm
Powłoka obudowy Inne
Prąd znamionowy In 23.8 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 0.5 - 1.5 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 0.5 - 2.5 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.5 - 2.5 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Wtykowe samozaciskowe
Rodzaj styku Gniazdo
Stopień ochrony (IP), zamontowany IP20
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego III
Zakres temperatur pracy -50 - 100 °C
Znamionowe napięcie udarowe 8 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BLF 7.50HP/04/180F SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.50 mm, Liczba biegunów: 4, PUSH IN 1420610000 /42szt./