WEIDMULLER SLF 5.08/02/180B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN, złącze sprężynowe 1335440000 /150szt./
WEIDMULLER SLF 5.08/02/180B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN, złącze sprężynowe 1335440000 /150szt./ (1335440000)
Cena:
4,30
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
4,30
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER SLF 5.08/02/180B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN, złącze sprężynowe 1335440000 /150szt./
Parametr Wartość
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kąt wtyk/złącze 90° (pionowo do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 2
Materiał elementu izolacyjnego Politereftalan butylenu
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Inne stopy miedzi
Napięcie znamionowe 320 V
Odstępy między stykami 5.08 mm
Odstępy między złączami 5.08 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 22.5 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 2.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 2.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.2 - 2.5 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Wtykowe samozaciskowe
Rodzaj styku Pin/sztyft
Stopień ochrony (IP), zamontowany Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego III
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 4 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SLF 5.08/02/180B SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN, złącze sprężynowe 1335440000 /150szt./