Polecane
Cena: |
1148,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 148,99 |
zł netto |
Cena: |
1413,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 413,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER UR20-FBC-CAN Sprzęgacz zdalnego wej./wyj. magistrali, IP20, CANopen 1334890000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, kategoria 1 | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, kategoria 2 | tak |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, klasa I | tak |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, klasa II | nie |
| Certyfikat UL dla strefy zagrożenia wybuchem, klasa III | nie |
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | tak |
| Standard komunikacji bezprzewodowej 3G (UMTS) | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Głębokość | 76 mm |
| Montaż ścienny / montaż bezpośredni | nie |
| Możliwość montażu na szynie | tak |
| Możliwy montaż panelowy | nie |
| Możliwy montaż stelażowy (rack) | nie |
| Połączenie magistrali możliwe przez oddzielny łącznik | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GPRS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej GSM | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej UMTS | nie |
| Standard komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11 | nie |
| Szerokość | 52 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Z innymi modułami wtykowymi | nie |
| Z separacją galwaniczną | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem | tak |
| Z wtykowymi modułami centralnymi | nie |
| Z wtykowymi modułami funkcyjnymi i technologicznymi | nie |
| Z wtykowymi modułami komunikacyjnymi | nie |
| Z wtykowymi modułami wejść/wyjść analogowych | nie |
| Z wtykowymi modułami wejść/wyjść cyfrowych | nie |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135