Polecane
Cena: |
605,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
605,06 |
zł netto |
Cena: |
744,22 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
744,22 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER KLIPPON POK 252512 Obudowa z tworzywa sztucznego, Klippon POK (pusta obudowa z poliestru), 255 x 250 x 120 mm, poliester wzmacniany włóknem szklanym, nieobrobiony, błysz 1305930000 /1szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1305930000 Obudowa z tworzywa sztucznego do urządzeń elektrycznych, elektromechanicznych i pneumatycznych oraz PBC. Nadaje się do stosowania w środowiskach wymagających pod względem mechanicznym i chemicznym. Montaż ścienny można uzyskać za pomocą otworów montażowych lub nóżek montażowych.
Parametry techniczne: WEIDMULLER KLIPPON POK 252512 Obudowa z tworzywa sztucznego, Klippon POK (pusta obudowa z poliestru), 255 x 250 x 120 mm, poliester wzmacniany włóknem szklanym, nieobrobiony, błysz 1305930000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Numer RAL | 7001 |
| Z płytą montażową | nie |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Dach skośny | nie |
| Do montażu metrycznego | nie |
| Gatunek materiału | Żywica poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym (GFK) |
| Głębokość | 120 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba drzwi | 0 |
| Liczba zamków | 0 |
| Maks. dopuszczalne obciążenie obudowy zgodnie z IEC 62208 | 25.5 N |
| Maks. dopuszczalne obciążenie płyty montażowej zgodnie z IEC 62208 | 23 N |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model narożny | nie |
| Model stojący przyścienny | nie |
| Montaż pośredni | nie |
| Montaż słupowy | nie |
| Montaż ścienny | tak |
| Montaż wnękowy | tak |
| Możliwość sprzęgania (łączenia szeregowego/kaskadowego) | tak |
| Odprowadzanie ciepła (Delta T = 20 K) zgodnie z IEC/TR 60890 | 8 W |
| Płyta montażowa z regulowaną głębokością | nie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 4 |
| Szerokość | 255 mm |
| Wolnostojący | nie |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wykończenie powierzchni | Stan surowy |
| Wysokość | 250 mm |
| Z drzwiami przeszklonymi | nie |
| Z drzwiami tylnymi | nie |
| Zestawialne | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER KLIPPON POK 252512 Obudowa z tworzywa sztucznego, Klippon POK (pusta obudowa z poliestru), 255 x 250 x 120 mm, poliester wzmacniany włóknem szklanym, nieobrobiony, błysz 1305930000 /1szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135