Polecane
Cena: |
236,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
236,85 |
zł netto |
Cena: |
291,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
291,33 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER SAIL-7/8BG-5-3.0U Przewód czujnika-siłownika (zmontowany), Jeden koniec bez złącza, 7/8", Liczba biegunów: 5, Długość kabla: 3 m, złącze żeńskie, proste 1292190300 /1szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1292190300 Zmontowany przewód czujnik-siłownik do podłączenia czujników lub elementów wykonawczych oraz do transmisji danych. Złącza wtykowe są formowane i testowane.
Parametry techniczne: WEIDMULLER SAIL-7/8BG-5-3.0U Przewód czujnika-siłownika (zmontowany), Jeden koniec bez złącza, 7/8", Liczba biegunów: 5, Długość kabla: 3 m, złącze żeńskie, proste 1292190300 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla po montażu (bez wibracji) | -50 - 80 °C |
| Stopień ochrony (IP) | IP68 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość kabla | 3 m |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia kabla podczas montażu | -20 - 80 °C |
| Ekranowany | nie |
| Kolor izolacji kabla | Czarny |
| Liczba biegunów | 5 |
| Materiał korpusu | CuZn |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Materiał styków | CuZn |
| Napięcie znamionowe | 300 V |
| Prąd znamionowy In | 9 A |
| Rezystancja skrośna | 0 mΩ |
| Rodzaj kabla | Wielożyłowy |
| Rodzaj materiału osłony przewodu | Poliuretan (PUR) |
| Rodzaj połączenia wtykowego, po stronie zewnętrznej | Żeński (gniazdo) |
| Rodzaj przewodu | Wielożyłowy |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, po stronie zewnętrznej | Końcówka niezarobiona |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, w obudowie | Złącze wtykowe 7/8 cala |
| Rodzaj wtyku, w obudowie | Żeński (gniazdo) |
| Sposób prowadzenia przewodu, po stronie zewnętrznej | Prosty |
| Sposób prowadzenia przewodu, w obudowie | Prosty |
| Usieciowany radiacyjnie | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135