WEIDMULLER B2CF 3.50/20/180LR SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 20, PUSH IN, Złącze sprężynowe 1278310000 /42szt./
WEIDMULLER B2CF 3.50/20/180LR SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 20, PUSH IN, Złącze sprężynowe 1278310000 /42szt./ (1278310000)
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER B2CF 3.50/20/180LR SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 20, PUSH IN, Złącze sprężynowe 1278310000 /42szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER B2CF 3.50/20/180LR SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 20, PUSH IN, Złącze sprężynowe 1278310000 /42szt./
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 20
Materiał styków Inne stopy miedzi
Napięcie znamionowe 160 V
Odstępy między stykami 3.5 mm
Odstępy między złączami 3.5 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 12 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1.5 - 0.14 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 1.5 - 0.14 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.14 - 1.5 mm²
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 120 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 2.5 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER B2CF 3.50/20/180LR SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.50 mm, Liczba biegunów: 20, PUSH IN, Złącze sprężynowe 1278310000 /42szt./