Polecane
Cena: |
6762,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6 762,21 |
zł netto |
Cena: |
8317,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8 317,52 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER IE-SW-VL08MT-6TX-2SCS Network switch (programowany), zarządzany, Fast Ethernet, Liczba portów: 6x RJ45, 2x SC jednomodowy, -40 °C...75 °C, IP30 1241020000 /1szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1241020000 Przełącznik sieciowy do komunikacji pomiędzy stacjami sieci Ethernet.
Parametry techniczne: WEIDMULLER IE-SW-VL08MT-6TX-2SCS Network switch (programowany), zarządzany, Fast Ethernet, Liczba portów: 6x RJ45, 2x SC jednomodowy, -40 °C...75 °C, IP30 1241020000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Ethernet | tak |
| Głębokość | 105 mm |
| Liczba innych portów | 0 |
| Liczba portów 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Liczba portów 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Liczba portów 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Liczba portów 10/100 Mbps RJ45 | 6 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Liczba portów 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Liczba portów 100 Mbps POF | 0 |
| Liczba portów 100 Mbps SC | 2 |
| Liczba portów 100 Mbps ST | 0 |
| Liczba portów 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Liczba portów 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Liczba portów 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Liczba portów 1000 Mbps POF | 0 |
| Liczba portów 1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Liczba portów 1000 Mbps SC (LX) | 0 |
| Liczba portów 1000 Mbps SC (SX) | 0 |
| Liczba portów 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Liczba portów mieszanych RJ45 / Mini GBIC | 0 |
| Liczba portów PoE | 0 |
| Liczba slotów modułowych | 0 |
| Maksymalna liczba przełączników wieżowych | 0 |
| Power over Ethernet | Inne |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH |
| Szerokość | 53.6 mm |
| Warstwa 2 | tak |
| Warstwa 3 | nie |
| Wysokość | 135 mm |
| Zarządzalny | tak |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135