WEIDMULLER SCZ 3.81/12/180GZE SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.81 mm, Liczba biegunów: 12, Przyłącze z jarzmem 1237100000 /50szt./
WEIDMULLER SCZ 3.81/12/180GZE SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.81 mm, Liczba biegunów: 12, Przyłącze z jarzmem 1237100000 /50szt./ (1237100000)
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER SCZ 3.81/12/180GZE SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.81 mm, Liczba biegunów: 12, Przyłącze z jarzmem 1237100000 /50szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER SCZ 3.81/12/180GZE SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.81 mm, Liczba biegunów: 12, Przyłącze z jarzmem 1237100000 /50szt./
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 12
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 160 V
Odstępy między stykami 3.81 mm
Odstępy między złączami 3.81 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 17.5 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 1.5 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.2 - 1.5 mm²
Rodzaj styku Pin/sztyft
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 120 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 2.5 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SCZ 3.81/12/180GZE SN OR BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 3.81 mm, Liczba biegunów: 12, Przyłącze z jarzmem 1237100000 /50szt./