Polecane
Cena: |
31,88 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,88 |
zł netto |
Cena: |
39,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER HDC HE 24 MC 25-48 Wkład styku (złącza przemysłowe), złącze męskie, 500 V, 16 A, Liczba biegunów: 24, Przyłącze zagniatane, Wielkość konstrukcyjna: 8 1226400000 /1szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1226400000 Wkładka dla wtykowych łączników przemysłowych, skłądająca się z elementu stycznego i izolacji.
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC HE 24 MC 25-48 Wkład styku (złącza przemysłowe), złącze męskie, 500 V, 16 A, Liczba biegunów: 24, Przyłącze zagniatane, Wielkość konstrukcyjna: 8 1226400000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 111 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Liczba biegunów | 24 |
| Materiał styków | Inne stopy miedzi |
| Materiał wkładki stykowej | Tworzywo termoplastyczne |
| Materiał wkładu | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 500 V |
| Prąd znamionowy In | 16 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.5 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 0.5 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 4 - 4 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 0.5 - 4 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie zaciskane |
| Rodzaj styku | Pin/sztyft |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Szerokość | 34 mm |
| Wkład bez styków | tak |
| Wysokość | 34 mm |
| Z ochroną przewodu | nie |
| Z przewodem ochronnym | tak |
| Zakres temperatur pracy | -40 - 125 °C |
| Znamionowe napięcie udarowe | 6 kV |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135