Polecane
Cena: |
920,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
920,76 |
zł netto |
Cena: |
1132,54 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 132,54 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER FTA-C300-32DI-LD-S Moduł interfejsu z przekaźnikami, LP2N 5.08mm, złącze śrubowe, SLDV-THR 5.08, 64 biegunów, 1-drutowe, wskaźnik stanu LED na kanał: zielony, separacja 1222940000 /1szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1222940000 -
Parametry techniczne: WEIDMULLER FTA-C300-32DI-LD-S Moduł interfejsu z przekaźnikami, LP2N 5.08mm, złącze śrubowe, SLDV-THR 5.08, 64 biegunów, 1-drutowe, wskaźnik stanu LED na kanał: zielony, separacja 1222940000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 65 mm |
| Liczba biegunów | 64 |
| Napięcie znamionowe | 24 V |
| Prąd znamionowy | 1 A |
| Rodzaj połączenia elektrycznego po stronie sterowania | Inne |
| Rodzaj przyłącza elektrycznego, po stronie zewnętrznej | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Szerokość | 216 mm |
| Wysokość | 87 mm |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135