WEIDMULLER BVF 7.62HP/02/180 BCF/08R SN BK BX Złącze hybrydowe (przyłącze przewodów), 7.62 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN 1156440000 /50szt./
WEIDMULLER BVF 7.62HP/02/180 BCF/08R SN BK BX Złącze hybrydowe (przyłącze przewodów), 7.62 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN 1156440000 /50szt./ (1156440000)
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER BVF 7.62HP/02/180 BCF/08R SN BK BX Złącze hybrydowe (przyłącze przewodów), 7.62 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN 1156440000 /50szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER BVF 7.62HP/02/180 BCF/08R SN BK BX Złącze hybrydowe (przyłącze przewodów), 7.62 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN 1156440000 /50szt./
Parametr Wartość
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Kąt wtyk/złącze 180° (poziomo)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 2
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Poliamid (PA)
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 1000 V
Odstępy między stykami 7.62 mm
Odstępy między złączami 7.62 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 34 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 10 - 0.5 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 10 - 0.5 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 1.5 - 10 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 10 - 10 mm²
Rodzaj podłączanego kabla Kabel okrągły
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Wtykowe samozaciskowe
Rodzaj styku Gniazdo
Stopień ochrony (IP), zamontowany IP20
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego II
Zakres temperatur pracy 125 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 8 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BVF 7.62HP/02/180 BCF/08R SN BK BX Złącze hybrydowe (przyłącze przewodów), 7.62 mm, Liczba biegunów: 2, PUSH IN 1156440000 /50szt./