Opis produktu: WEIDMULLER SL 5.08HC/02/180G 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, kąt odejścia: 180° 1148630000 /100szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER SL 5.08HC/02/180G 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, kąt odejścia: 180° 1148630000 /100szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość pinów | 3.2 mm |
| Kąt płytka drukowana / wtyk | 90° (pionowo do góry) |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba torów stykowych | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Poliamid (PA) |
| Materiał pokrycia styków | Cyna |
| Model złącza wtykowego | Stałe złącze |
| Napięcie znamionowe | 320 V |
| Odstępy między stykami | 5.08 mm |
| Odstępy między złączami | 5.08 mm |
| Prąd znamionowy In | 21 A |
| Rodzaj banderolowania | Inne |
| Rodzaj połączenia | Łącznik elastyczny |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Złącze THR |
| Rodzaj styku | Pin/sztyft |
| Sposób mocowania | Lutowanie |
| Sposób mocowania PCB | Inne |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Typ ochronnika przepięciowego | II |
| Zakres temperatur pracy | 100 - -50 °C |
| Znamionowe napięcie udarowe | 4 kV |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SL 5.08HC/02/180G 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 2, kąt odejścia: 180° 1148630000 /100szt./