WEIDMULLER SL 5.08HC/03/180 3.2SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 3, kąt odejścia: 180° 1146340000 /100szt./
WEIDMULLER SL 5.08HC/03/180 3.2SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 3, kąt odejścia: 180° 1146340000 /100szt./ (1146340000)
Cena:
2,04
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
2,04
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER SL 5.08HC/03/180 3.2SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 3, kąt odejścia: 180° 1146340000 /100szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER SL 5.08HC/03/180 3.2SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 3, kąt odejścia: 180° 1146340000 /100szt./
Parametr Wartość
Długość pinów 3.2 mm
Kąt płytka drukowana / wtyk 90° (pionowo do góry)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Pomarańczowy
Liczba biegunów 3
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Poliamid (PA)
Materiał pokrycia styków Cyna
Model złącza wtykowego Stałe złącze
Napięcie znamionowe 320 V
Odstępy między stykami 5.08 mm
Odstępy między złączami 5.08 mm
Prąd znamionowy In 21 A
Rodzaj banderolowania Inne
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze THR
Rodzaj styku Pin/sztyft
Sposób mocowania Lutowanie
Sposób mocowania PCB Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego II
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 4 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER SL 5.08HC/03/180 3.2SN OR BX Wtyki PCB (złącza płyty), 5.08 mm, Liczba biegunów: 3, kąt odejścia: 180° 1146340000 /100szt./