WEIDMULLER ZP 2.5/1AN/QV/7 GN/BE Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 7, zielony, Ciemnobeżowy 1142550000 /25szt./
WEIDMULLER ZP 2.5/1AN/QV/7 GN/BE Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 7, zielony, Ciemnobeżowy 1142550000 /25szt./ (1142550000)
  • Producent: WEIDMÜLLER
  • Numer katalogowy: 1142550000
  • Kod kreskowy EAN: 4032248925728
  • Indeks/kod produktu: 717534
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER ZP 2.5/1AN/QV/7 GN/BE Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 7, zielony, Ciemnobeżowy 1142550000 /25szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER ZP 2.5/1AN/QV/7 GN/BE Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 7, zielony, Ciemnobeżowy 1142550000 /25szt./
Rodzaj akcesorium/części Inne
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER ZP 2.5/1AN/QV/7 GN/BE Wtyczka (terminal), złącze wtykowe, 2.5 mm², 500 V, 24 A, Liczba biegunów: 7, zielony, Ciemnobeżowy 1142550000 /25szt./