Polecane
Cena: |
121,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
121,68 |
zł netto |
Cena: |
149,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
149,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER HDC IP68 24B MD 3M32 Obudowa (złącza przemysłowe), Pokrywa, Złącze z kabłąkiem zaciskowym, Wielkość konstrukcyjna: 8, IP68, IP69K, IP68 (po podłączeniu) 1119980000 /1szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1119980000 Pełna ochrona dzięki specjalnemu stopowi odlewniczemu i wielostopniowemu lakierowaniu powierzchni obudowy.
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC IP68 24B MD 3M32 Obudowa (złącza przemysłowe), Pokrywa, Złącze z kabłąkiem zaciskowym, Wielkość konstrukcyjna: 8, IP68, IP69K, IP68 (po podłączeniu) 1119980000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Głębokość | 181 mm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba otworów | 3 |
| Liczba wejść kablowych | 0 |
| Materiał adaptera | Aluminium |
| Powłoka obudowy | Malowanie proszkowe |
| Rodzaj montażu dławnicy kablowej | Metryczny |
| Rodzaj obudowy | Inne |
| Rodzaj ryglowania | Śruba |
| Sposób doprowadzenia przewodów | Inne |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP68 |
| Szerokość | 57 mm |
| Umiejscowienie zaczepu | Inne |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 19 mm |
| Z dławnicą kablową | nie |
| Z uszczelką | tak |
| Zakres temperatur pracy | -50 - 120 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135