WEIDMULLER BLL 7.62HP/03/90LF 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, kąt odejścia: 90° 1095650000 /54szt./
WEIDMULLER BLL 7.62HP/03/90LF 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, kąt odejścia: 90° 1095650000 /54szt./ (1095650000)
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER BLL 7.62HP/03/90LF 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, kąt odejścia: 90° 1095650000 /54szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER BLL 7.62HP/03/90LF 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, kąt odejścia: 90° 1095650000 /54szt./
Parametr Wartość
Długość pinów 3.2 mm
Kąt płytka drukowana / wtyk 0°/180° (poziomo)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 3
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Poliamid (PA)
Materiał pokrycia styków Cyna
Model złącza wtykowego Stałe złącze
Napięcie znamionowe 630 V
Odstępy między stykami 7.62 mm
Odstępy między złączami 7.62 mm
Prąd znamionowy In 24 A
Rodzaj banderolowania Inne
Rodzaj połączenia Łącznik elastyczny
Rodzaj połączenia elektrycznego Złącze THR
Rodzaj styku Gniazdo
Sposób mocowania Lutowanie
Sposób mocowania PCB Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Typ ochronnika przepięciowego II
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 6 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BLL 7.62HP/03/90LF 3.2SN BK BX Wtyki PCB (złącza płyty), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, kąt odejścia: 90° 1095650000 /54szt./