Polecane
Cena: |
22,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,95 |
zł netto |
Cena: |
28,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
28,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER BVF 7.62HP/03/180 BCF/04R SN BK BX Złącze hybrydowe (przyłącze przewodów), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, PUSH IN 1080490000 /50szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1080490000 Złącze płytki drukowanej z innowacyjną technologią, umożliwiającą bezpieczną i intuicyjną obsługę.
Parametry techniczne: WEIDMULLER BVF 7.62HP/03/180 BCF/04R SN BK BX Złącze hybrydowe (przyłącze przewodów), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, PUSH IN 1080490000 /50szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kąt wtyk/złącze | 180° (poziomo) |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba torów stykowych | 1 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Poliamid (PA) |
| Materiał pokrycia styków | Cyna |
| Materiał styków | Miedź |
| Napięcie znamionowe | 1000 V |
| Odstępy między stykami | 7.62 mm |
| Odstępy między złączami | 7.62 mm |
| Powłoka obudowy | Bez powłoki |
| Prąd znamionowy In | 34 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 10 - 0.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 10 - 0.5 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 1.5 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 10 - 10 mm² |
| Rodzaj podłączanego kabla | Kabel okrągły |
| Rodzaj połączenia | Łącznik elastyczny |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Wtykowe samozaciskowe |
| Rodzaj styku | Gniazdo |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP20 |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Typ ochronnika przepięciowego | II |
| Zakres temperatur pracy | 125 - -50 °C |
| Znamionowe napięcie udarowe | 8 kV |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BVF 7.62HP/03/180 BCF/04R SN BK BX Złącze hybrydowe (przyłącze przewodów), 7.62 mm, Liczba biegunów: 3, PUSH IN 1080490000 /50szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135