Polecane
Cena: |
9,97 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,97 |
zł netto |
Cena: |
12,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER WEW 32/1 Wspornik końcowy, PA 66 GF 30, Ciemnobeżowy, Szyna: TS 32, przykręcany 1067600000 /50szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1067600000 Wspornik końcowy gwarantuje stałe i pewne mocowanie do szyny i uniemożliwia ześlizgnięcie. Wspornik końcowy posiada opcję znaczenia grup i opcję mocowania wtyczek testowych.
Parametry techniczne: WEIDMULLER WEW 32/1 Wspornik końcowy, PA 66 GF 30, Ciemnobeżowy, Szyna: TS 32, przykręcany 1067600000 /50szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 56 mm |
| Głębokość | 67 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V2 |
| Kolor | Beżowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj blokowania | Przykręcanie |
| Sposób montażu | Szyna G |
| Szerokość | 12 mm |
| Szerokość / rozmiar rastra | 12 mm |
| Wysokość | 56 mm |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 67 mm |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER WEW 32/1 Wspornik końcowy, PA 66 GF 30, Ciemnobeżowy, Szyna: TS 32, przykręcany 1067600000 /50szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135