WEIDMULLER VSSC6 CLFG24VAC/DC0.5A Odgromnik (sieci przesyłu danych/technologia MCR), Ochrona przeciwprzepięciowa, MSR, Analogowe, Liczba sygnałów: 1, AC/DC, 24 V, 34 V, 500 mA, Zacisk 1064270000 /10sz
WEIDMULLER VSSC6 CLFG24VAC/DC0.5A Odgromnik (sieci przesyłu danych/technologia MCR), Ochrona przeciwprzepięciowa, MSR, Analogowe, Liczba sygnałów: 1, AC/DC, 24 V, 34 V, 500 mA, Zacisk 1064270000 /10sz (1064270000)
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER VSSC6 CLFG24VAC/DC0.5A Odgromnik (sieci przesyłu danych/technologia MCR), Ochrona przeciwprzepięciowa, MSR, Analogowe, Liczba sygnałów: 1, AC/DC, 24 V, 34 V, 500 mA, Zacisk 1064270000 /10sz
Parametry techniczne: WEIDMULLER VSSC6 CLFG24VAC/DC0.5A Odgromnik (sieci przesyłu danych/technologia MCR), Ochrona przeciwprzepięciowa, MSR, Analogowe, Liczba sygnałów: 1, AC/DC, 24 V, 34 V, 500 mA, Zacisk 1064270000 /10sz
Parametr Wartość
Najwyższe napięcie trwałej pracy AC 30 V
Najwyższe napięcie trwałej pracy DC 42 V
Napięcie znamionowe AC 24 - 24 V
Napięcie znamionowe DC 34 - 34 V
Połączenie 1 Zacisk
Poziom ochrony ekran/ziemia 800 V
Poziom ochrony żyła/żyła 90 V
Prąd znamionowy 0.5 A
Sposób montażu Szyna montażowa DIN TH-35 mm
Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu Brak
Układ kontrolno-odłączający nie
Wykonanie przeciwwybuchowe tak
Zakres częstotliwości 3.4 - 3.4 MHz
Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji nie
Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) 2.5 kA
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER VSSC6 CLFG24VAC/DC0.5A Odgromnik (sieci przesyłu danych/technologia MCR), Ochrona przeciwprzepięciowa, MSR, Analogowe, Liczba sygnałów: 1, AC/DC, 24 V, 34 V, 500 mA, Zacisk 1064270000 /10sz