WEIDMULLER BLZ 7.62HP/07/180 SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 7, Przyłącze z jarzmem 1059610000 /50szt./
WEIDMULLER BLZ 7.62HP/07/180 SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 7, Przyłącze z jarzmem 1059610000 /50szt./ (1059610000)
Do ulubionych
Opis produktu: WEIDMULLER BLZ 7.62HP/07/180 SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 7, Przyłącze z jarzmem 1059610000 /50szt./
Parametry techniczne: WEIDMULLER BLZ 7.62HP/07/180 SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 7, Przyłącze z jarzmem 1059610000 /50szt./
Kolor obudowy Czarny
Liczba biegunów 7
Liczba torów stykowych 1
Materiał elementu izolacyjnego Politereftalan butylenu
Materiał pokrycia styków Cyna
Materiał styków Miedź
Napięcie znamionowe 500 V
Odstępy między stykami 7.62 mm
Odstępy między złączami 7.62 mm
Powłoka obudowy Bez powłoki
Prąd znamionowy In 25 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 4 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 4 - 0.2 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.2 - 2.5 mm²
Z przewodem ochronnym nie
Zakres temperatur pracy 100 - -50 °C
Znamionowe napięcie udarowe 6 kV
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER BLZ 7.62HP/07/180 SN BK BX Wtyk PCB (złącze wiązki), 7.62 mm, Liczba biegunów: 7, Przyłącze z jarzmem 1059610000 /50szt./