Polecane
Cena: |
39,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,70 |
zł netto |
Cena: |
48,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER HDC S12/2 FC Wkład styku (złącza przemysłowe), złącze żeńskie, 690 V, 40 A, Liczba biegunów: 14, Przyłącze zagniatane, Wielkość konstrukcyjna: 6 1023330000 /1szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1023330000 Wkładka dla wtykowych łączników przemysłowych, skłądająca się z elementu stycznego i izolacji.
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC S12/2 FC Wkład styku (złącza przemysłowe), złącze żeńskie, 690 V, 40 A, Liczba biegunów: 14, Przyłącze zagniatane, Wielkość konstrukcyjna: 6 1023330000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 84.5 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Liczba biegunów | 14 |
| Liczba styków mocy | 12 |
| Liczba styków sterujących | 2 |
| Materiał styków | Inne stopy miedzi |
| Materiał wkładki stykowej | Tworzywo termoplastyczne |
| Materiał wkładu | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Prąd znamionowy In | 40 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 0.5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 0.5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0.5 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1.5 - 6 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie zaciskane |
| Rodzaj styku | Gniazdo |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Szerokość | 34 mm |
| Wkład bez styków | tak |
| Wysokość | 40.6 mm |
| Z ochroną przewodu | nie |
| Z przewodem ochronnym | tak |
| Zakres temperatur pracy | -40 - 125 °C |
| Znamionowe napięcie udarowe | 8 kV |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135