Polecane
Cena: |
59,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,91 |
zł netto |
Cena: |
73,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER HDC 06B KLU 1M25G Obudowa (złącza przemysłowe), Obudowa złącza, Zatrzask mocujący końcowy, na dole, Wielkość konstrukcyjna: 3, IP65 (po podłączeniu) 1021330000 /1szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1021330000 Pełna ochrona dzięki specjalnemu stopowi odlewniczemu i wielostopniowemu lakierowaniu powierzchni obudowy.
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC 06B KLU 1M25G Obudowa (złącza przemysłowe), Obudowa złącza, Zatrzask mocujący końcowy, na dole, Wielkość konstrukcyjna: 3, IP65 (po podłączeniu) 1021330000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba otworów | 1 |
| Liczba wejść kablowych | 0 |
| Materiał adaptera | Aluminium |
| Powłoka obudowy | Malowanie proszkowe |
| Rodzaj montażu dławnicy kablowej | Metryczny |
| Rodzaj obudowy | Obudowa sprzęgająca |
| Rodzaj ryglowania | Jarzmo wzdłużne |
| Sposób doprowadzenia przewodów | Inne |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP65 |
| Szerokość | 66 mm |
| Umiejscowienie zaczepu | Część dolna |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 55 mm |
| Z dławnicą kablową | nie |
| Z uszczelką | tak |
| Zakres temperatur pracy | -40 - 125 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135